Pogoda

Mostly Cloudy

-3°C

Ciechanów

Mostly Cloudy

Humidity: 77%

Wind: 27.36 km/h

 • 03 Jan 2019

  Partly Cloudy 0°C -4°C

 • 04 Jan 2019

  Cloudy 0°C -6°C

Licznik odwiedzin

308960
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
RAZEM
7
77
314
73517
649
2211
308960

Twój IP: 3.236.15.142
2020-07-10 00:11

 

KOMUNIKAT  PUCHARU POLSKI

NA  SZCZEBLU DELAGATURY  MAZOWIECKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W CIECHANOWIE

 

I  RUNDA

 

              Informujemy ,że  I runda Pucharu Polski zostanie rozegrana w dniu  25.07.2020 (sobota)  godz.17.00  ( w przypadku porozumienia zainteresowanych  zespołów mecze mogą być rozegrane w dniu 26.07.2020  o czym należy powiadomić Delegaturę MZPN  w Ciechanowie )

 

ZESTAW  PAR :

 

 1. Gryf Kownaty Żędowe (B) - Orlęta Baboszewo (A) …:…
 2. Mławianka II Mława (B) - Boruta 95 Kuczbork (A) …:…
 3. Iskra Zaręby Kościelne (B) - Wymakracz Długosiodło (A) …:…
 4. Świt Baranowo (B) - Orzeł Sypniewo (A) …:…
 5. Orz Goworowo (B) - Rzekunianka Rzekuń (A) …:…
 6. FC 2012 Różan (B) - Bartnik Myszyniec (A) …:…
 7. KS Pniewo 2004 (B) - Wkra Cieksyn (B) …:…
 8. Narew II 1962 Ostrołęka (B) - GKS Andrzejewo (A) …:…
 9. Gladiator Słoszewo (B) - Opia Opinogóra (A) …:…
 10. Tamka Dzierzgowo (B) - Olimp Ciechanów (B) …:…
 11. Olimp II Ciechanów - Żak Szreńsk (B) …:…
 12. Jutrzenka Unieck (B) - Comfort-Therm Gumino (B) …:…

13 Wkra Radzanów (A)                       - wolny termin

 

 

      II runda Pucharu Polski zostanie rozegrana w dniu 19.08.2020 godz.17.00 z udziałem zespołów LO.

 

 

 

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy druk zgłoszenia drużyn do rozgrywek na sezon 2020/2021. Wypełniony druk należy przesłać do właściwej Delegatury, a w przypadku klubów uczestniczących w rozgrywkach prowadzonych bezpośrednio przez Mazowiecki ZPN do siedziby Związku w nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca 2020 roku (pocztą e-mail, pocztą tradycyjną, faksem).

 

**** DRUK ZGŁOSZENIA ***

   

 UCHWAŁA NR 3/Z/2020

ZARZADU  CIECHANOWSKO-OSTROŁĘCKIEGO  OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI  NOZNEJ

Z  DNIA 15  MAJA  2020 ROKU

w  sprawie przełożenia terminu  Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki  Nożnej

 

 

 

W związku z utrzymującą się pandemią koronawirusa  i  obowiązującym w  Polsce  zakazem organizowania  zgromadzeni  na podstawie  art.18  § 3  Statutu Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej  postanawia się, co następuje:

 

 1. Przełożyć Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze  DelegatówCiechanowsko- Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej  z  dnia  29 maja 2020 roku - bezterminowo

 

 1. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia

 

                                                                                                                                                                                                                                                              PREZES

                                                                                                                                                                                                                                         Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN

 

                                                                                                                                                                                                                                                  /-/ Waldemar Trochimiuk

 

W dniu 7 maja 2020 roku odbyło się zebranie Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, poświęcone w szczególności przeanalizowaniu możliwości wznowienia i dokończenia zawieszonych rozgrywek seniorskich IV ligi i niższych klas rozgrywkowych  oraz rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez WZPN-y, które zostały zawieszone z uwagi na wprowadzony na terytorium Polski stan epidemii.

 I.  Prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, mając na względzie zachowanie zasad sportowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego pozostawali, od momentu zawieszenia rozgrywek, w oczekiwaniu na możliwość wznowienia i zakończenia rywalizacji sportowej w sezonie 2019/2020.

 II. Oczekiwana przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej możliwość kontynuowania rywalizacji sportowej w piłce nożnej w prowadzonych przez te podmioty rozgrywkach piłkarskich musiała jednak pozostawać w zgodzie z obowiązującymi regulacjami prawa państwowego w tym zakresie. Z tego powodu w trakcie obrad przeanalizowano formalnoprawną możliwość prowadzenia rywalizacji sportowej na szczeblach WZPN-ów. Stwierdzono,iż organy prowadzące rozgrywki są zobowiązane do bezwzględnego stosowania i respektowania postanowień polskiego prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Ww. akt prawny wprowadza obowiązujące do odwołania: zakaz zgromadzeń oraz imprez, spotkań i zebrań niezależnie od ich rodzaju, a także czasowe ograniczenie prowadzenia działalności związanej z poprawą kondycji fizycznej oraz związanej ze sportem, rozgrywkowej i rekreacyjnej. Wprowadzone od 4 maja br. zniesienie niektórych ograniczeń dotyczące m.in.:

   a. stworzenia możliwości uprawiania sportu piłki Nożnej na stadionach sportowych i boiskach z zachowaniem zasady, że na tych obiektach może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 6 osób i 1 trener korzystających z

       tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi, czy

   b.stworzenia możliwości organizacji współzawodnictwa sportowego przez ligę zawodową działającą w najwyższej klasie rozgrywkowej w sporcie piłka nożna bez udziału publiczności przez osoby korzystające ze stadionów i boisk;

nie umożliwia jednak organizacji, przygotowania, ani też przeprowadzenia meczu piłkarskiego w innych, niż najwyższa, klasach rozgrywkowych w sporcie piłka nożna w Polsce.

III. Stosownie do rządowych planów tzw. „odmrażania życia społecznego” zniesienie ww. ograniczeń, umożliwiające organizację meczu piłkarskiego w niższych klasach rozgrywkowych ma nastąpić dopiero w IV(ostatnim)etapie znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem, w nie określonym na chwilę obecną terminie. Powyższe czyni niemożliwym zarówno kontynuowanie obecnie rozgrywek piłkarskich prowadzonych przez Wojewódzkie ZPN, jak również zaplanowanie terminu wznowienia tej rywalizacji w niedalekiej przyszłości ,dopuszczającego nawet możliwość jej zakończenia do początku lipca bieżącego roku.

IV. Mając na uwadze przytoczone powyżej okoliczności faktyczne i prawne –Prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej wypracowali wspólne stanowisko o zakończeniu rozgrywek IV ligi i klas niższych oraz rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez Związki pomimo nierozegrania wszystkich zaplanowanych meczów, jednocześnie ustalając, iż jako kolejność drużyn w końcowych tabelach rozgrywek sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy. Po sezonie 2019/20 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

V.Zarządy Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, realizując postanowienie pkt IV powyżej, podejmą stosowne uchwały w tym zakresie.

 

Kwestia rozgrywek III ligi mężczyzn, rozgrywek kobiecych oraz pozostałych rozgrywek prowadzonych przez PZPN, będzie przedmiotem obrad posiedzenia Zarządu PZPN, które zaplanowane jest na 12 maja 2020 roku.

 

Zródło: PZPN

Zarząd Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zwraca się z prośbą do działaczy klubowych o przesłanie informacji dotyczącej Państwa opinii i ewentualnej propozycji dotyczącej rozgrywek piłkarskich na szczeblu regionalnym (IV Liga, LO, A-klasa, B-klasa i piłka młodzieżowa). Chcemy poznać Wasze zdanie i Wasze możliwości.

Około 10 maja Mazowiecki Związek Piłki Nożnej będzie prawdopodobnie podejmował decyzję dotyczącą kontynuacji lub przerwania rozgrywek piłkarskich. Chcemy w naszym okręgu znać zdanie klubów.

W rozmowach telefonicznych opinie prezesów są bardzo różne, stąd nasza prośba.

Serdecznie prosimy o informacje drogą mailową do 05 maja 2020r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                                                                                                                                                                                                             Prezes C-O OZPN

                                                                                                                                                                                                                                                          /-/Waldemar Trochimiuk

UCHWAŁA NR 2/Z/2020

ZARZADU  CIECHANOWSKO-OSTROŁĘCKIEGO  OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI  NOZNEJ

Z  DNIA  03  KWIETNIA  2020 ROKU

w  sprawie przełożenia terminu Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki  Nożnej

 

 

 

            

W związku z panującą pandemią koronawirusa  i   wprowadzonymi w  Polsce ograniczeniami  dotyczącymi przemieszczania  się oraz zakazem organizowania  zgromadzeni  na podstawie  art.18  § 3  Statutu Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej  postanawia się, co następuje:

 

 1. Odwołać Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze  Delegatów Ciechanowsko- Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej  w dniu 17 kwietnia 2020 roku.

 

 

 1.  Przełożyć Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze  DelegatówCiechanowsko- Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej  na  dzień  29 maja 2020 roku:

                -  o godz. 16.30 w pierwszym terminie

                - o  godz. 17.00  w drugim terminie  w  sali konferencyjnej  Hali sportowej 

                  Miejskiego  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie ul.17 stycznia  60 C

 

 

 1. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia

 

 

 

                                                                                

                                                                                                                                    PREZES

                                                                                                       Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN

 

                                                                                                                  /-/ Waldemar Trochimiuk

SerwisCiechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej korzysta z plików cookie. Mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza akceptację plików cookies, co będzie skutkowało zapisywaniem ich na Państwa urządzeniach.

  Akceptuje pliki cookies na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk