Pogoda

Sunny

28°C

Ciechanów

Sunny

Humidity: 32%

Wind: 11.27 km/h

  • 20 Sep 2018

    Mostly Sunny 29°C 15°C

  • 21 Sep 2018

    Mostly Sunny 27°C 16°C

Licznik odwiedzin

250595
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
372
270
1266
12852
4867
6712
250595

Your IP: 54.224.166.141
2018-09-20 16:50

CIECHANOWSKO-OSTROŁĘCKI    OKRĘGOWY    ZWIĄZEK    PIŁKI   NOŻNEJ    INFORMUJE,   ŻE    WYSTĄPIENIA    O   ZMIANĘ    TERMINU    SPOTKANIA    ZŁOŻONE   Z   NARUSZENIEM    REGULAMINU   ROZGRYWEK   § 14 ust.13    W    ŻADNYM    PRZYPADKU    NIE   BĘDĄ    ROZPATRYWANE.

W dniu 30 września 2018 r. o godz. 14.30 w Przasnyszu na stadionie OSiR odbędzie się konsultacja szkoleniowa rocznika 2009 do kadry Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, na którą zostali powołani:

 
APN OLIMP CIECHANÓW

1. Daniel Antczak
2. Mateusz Wdowiński
3. Łukasz Rogalski
4. Oskar Lech

FOOTBALL ACADEMY PŁOŃSK

1. Oskar Biliński
2. Kacper Pustoła

MKS MŁAWIANKA MŁAWA
1. Kacper Jędrzejewski
2. Michał Kowalski-Tański
3. Maciej Wiśniewski

OTS KORONA OSTROŁĘKA
1. Szymon Piasta
2. Szymon Wasyk
3. Oliwier Malanowski
4. Xavier Dąbkowski
5. Bartosz Mamiński

ŻBIK NASIELSK
1. Wiktor Wilga
2. Bartosz Pajak
3. Mikołaj Tomczyk
4. Bartosz Wroński

MKS WKRA BIEŻUŃ

1. Daniel Leśniewski

WIECZFNIANKA WIECZFNIA KOŚCIELNA

1. Sebastian Zmijewski

FOOTBALL SCHOOL PŁOŃSK

1. Piotr Giziński
2. Bartosz Grzelak

ORZEŁ SYPNIEWO

1. Filip Pieniek

GKS ŚWIERCZE
1. Paweł Kręsicki
2. Marcel Jeziorowski
3. Gabriel Strachota
4. Karol Włodkowski
5. Wojciech Ognhiewski


MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

1. Bartosz Miłoszewski
2. Jakub Apaliński
3. Jakub Kordowski
4. Bartosz Sonnenberg


MKS CIECHANÓW

1. Kępczyk Patryk
2. Grabowski Stanisław
3. Przytarski Aleksander
4. Simiński Patryk
5. Romanowski Szymon
6. Dołęgowski Mikołaj
7. Żółtek Antoni


APN OSTROŁĘKA

1. Paweł Marciniak
2. Igor Gumkowski
3. Szymon Wojtyna
4. Marcin Zalewski
5. Aleksander Ochenkowski
6. Emil Pawlak.

Powołani zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie oraz strój sportowy.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z trenerem Bogusławem Postkiem tel. 600-008-275.

Wydział Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje o organizacji Warsztatów dla trenerów w następujących terminach :

26 września – Skórzec – Wariant 1 Stadion Naprzodu ul. Siedlecka 1

27 września – Ciechanów - Wariant 2 - Stadion miejski ul. 3-go maja 7

3 października – PłockWariant 2  – Stadion Wisły Płock

4 października – Radom-  Wariant 2 – PSP 6 ul. Rapackiego 24

 

Temat : TAKTYKA – Model gry w „ dziewiątkach i jedenastkach „

Plan szkolenia : Wariant 1                                        Wariant 2

                              16.00 – rejestracja                     16.00 – rejestracja

                              16.30 – 18.00 Praktyka            16.30 – 19.15 Teoria

                              18.15 – 21.00 Teoria                 19.30 – 21.00 Praktyka

 

Zajęcia prowadzą Trenerzy Edukatorzy PZPN . Rejestracja przez system pzpn24.pzpn.pl.

Zgłoszenie bez załączonego potwierdzenia wpłaty zostaną odrzucone.

Liczba uczestników max 60 osób. Koszt 50 zł / osoba.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłaty na konto:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Ul. Puławska 111a lok. 50

02-707 Warszawa

PKO Bank Polski S.A.

XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136

Tytuł wpłaty: Warsztaty – Miejsce – Nazwisko Imię

Uczestnicy zabierają ze sobą obuwie piłkarskie i sprzęt do treningu.

Trenerzy otrzymują certyfikat potwierdzający udział w konferencjach szkoleniowych wymagany do przedłużenia licencji trenerskiej w wymiarze 5 godzin.

 Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje,że w związku z wycofaniem się z rozgrywek U10 Grupa III zespołu Orzyc Chorzele ulega zmianie terminarz rozgrywek dla Grupy III  i  V


TERMINARZ ROZGRYWEK
LIGI OKRĘGOWEJ ORLIKÓW U10 2009 – GRUPA III
( SYSTEM TURNIEJOWY - 7-MIO OSOBOWY ) – I RUNDA

Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach
Korona Ostrołęka II
Młode Orły Pułtusk
Orzeł Sypniewo
KS AMP Gool Olszewo Borki



TERMIN I 28/29/30.09.-01.10.2018

1. Korona Ostrołęka II - gospodarz
2. Młode Orły Pułtusk
3. Orzeł Sypniewo
4. Gool Olszewo Borki


TERMIN II 05/06/07/08.10.2018

1. Młode Orły Pułtusk - gospodarz
2. Orzeł Sypniewo
3. Gool Olszewo Borki
4. Korona Ostrołęka II


TERMIN III 12/13/14/15.10.2018

1. Orzeł Sypniewo - gospodarz
2. Gool Olszewo Borki
3. Korona Ostrołęka II
4. Młode Orły Pułtusk


TERMIN IV 19/20/21/22.10.2018

1. Gool Olszewo Borki - gospodarz
2. Korona Ostrołęka II
3. Młode Orły Pułtusk
4. Orzeł Sypniewo

 

Dokładny termin miejsce rozgrywania turnieju ustala gospodarz i powiadamia
uczestniczące kluby. Koszty delegacji sędziowskich pokrywa gospodarz.


TERMINARZ ROZGRYWEK
LIGI OKRĘGOWEJ ORLIKÓW U10 2009 - GRUPA V
( SYSTEM TURNIEJOWY - 7-MIO OSOBOWY ) – I RUNDA

Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach
Rzekunianka Rzekuń
UKS Narew Ostrołęka
Złota Ostrołęka
Jantar Ostrołęka Dziewczęta


TERMIN I 21/22/23/24.09.2018

1. Rzekunianka Rzekuń – gospodarz
2. UKS Narew Ostrołęka
3. Złota Ostrołęka
4. Jantar Ostrołęka Dz.


TERMIN II 28/29/30.09-01.10.2018

1. UKS Narew Ostrołęka – gospodarz
2. Złota Ostrołęka
3. Jantar Ostrołęka Dz.
4. Rzekunianka Rzekuń

TERMIN III 05/06/07/08.10.2018

1. Złota Ostrołęka – gospodarz
2. Jantar Ostrołęka Dz.
3. Rzekunianka Rzekuń
4. UKS Narew Ostrołęka


TERMIN IV 12/13/14/15.10.2018

1. Jantar Ostrołeka Dz. – gospodarz
2. Rzekunianka Rzekuń
3. UKS Narew Ostrołęka
4. Złota Ostrołęka

 



Dokładny termin i miejsce rozgrywania turnieju ustala gospodarz i powiadamia
uczestniczące kluby. Koszty delegacji sędziowskich pokrywa gospodarz.

 

KOMUNIKAT PUCHARU POLSKI  NA SZCZEBLU  OKRĘGU

IV  runda  Pucharu Polski na szczeblu okręgu zostanie rozegrana w dniu 26.09.2018 (środa)  godz.16.00

ZESTAW  PAR:

  1. GKS Andrzejewo (B) - Ostrovia Ostrów Maz. (LO) …:…
  2. Orzeł Sypniewo (A) - Sona Nowe Miasto …:…
  3. Olimp Ciechanów (B) - Żbik Nasielsk (LO)                                         …:…
  4. Błękitni Raciąż (A) - Wkra Żuromin (IV) …:…

V  runda  zostanie rozegrana w dniu  03.10.2018 (środa) godz.16.00  .

 

Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje,że są do odbioru w biurze związku  Regulaminu Rozgrywek w wersji książkowej na sezon 2018/2019

SerwisCiechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej korzysta z plików cookie. Mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza akceptację plików cookies, co będzie skutkowało zapisywaniem ich na Państwa urządzeniach.

  Akceptuje pliki cookies na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk