Dziennik elektroniczny

Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna:

[str.1] [str.2]

Licznik odwiedzin

706677
Dziś
Wczoraj
Ten tydzien
Pop. tydzien
Ten miesiac
Pop. miesiac
Całkowite
57
109
166
672335
1610
4008
706677

Twoje IP: 44.197.230.180
2022-08-15 01:41

Szanowni Państwo

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Na tej podstawie zostają zawieszone zajęcia w naszej szkole. Tak więc od 12 marca do 25 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły. Zostają również zawieszone zajęcia w ramach praktycznej nauki zawodu, nauki jazdy, jak i zajęcia z kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Zachęcam, by motywować uczniów do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki. Można odpowiednio wykorzystać czas zawieszenia zajęć. Przeczytać ulubioną książkę, uzupełnić wiadomości lub rozwijać kompetencje. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny. Nauczyciele naszej szkoły będą również przekazywać drogą elektroniczną, m.in. za pośrednictwem dziennika elektronicznego i poczty elektronicznej informacje i wskazówki dotyczące treści programowych.

Zwracam się z prośbą o śledzenie na bieżąco informacji zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, w dzienniku elektronicznym i na szkolnym facebooku, a także komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Z poważaniem
dyrektor ZSCKR w Gołotczyźnie
Marek Rutkowski

[komunikat]

Ranking

Adres

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. A. Świętochowskiego

 

Gołotczyzna

ul. Ciechanowska 18b

06-430 Sońsk

tel.: (23) 6713031

fax.: (23) 6713031

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organ prowadzący

Od roku 2008 Szkoła  prowadzona jest przez Ministra Rolnictwa
i Rozwoju Wsi

Dla uczniów i rodziców

 

Serwis Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Gołotczyźnie korzysta z plików cookie. Mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza akceptację plików cookies, co będzie skutkowało zapisywaniem ich na Państwa urządzeniach.

  Akceptuje pliki cookies na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk