Oferta edukacyjna:

Całkowite

Twoje IP: 54.81.185.66
2024-03-19 06:34

Pomimo utrudnień związanych z pandemią nasi uczniowie pracują z zaangażowaniem realizując swoje kulinarne pasje. Technik żywienia i usług gastronomicznych to kierunek dla każdego kogo interesują zagadnienia związane ze zdrowym stylem życia, prawidłowym odżywianiem oraz gotowaniem:)

[galeria]

Trwa zdalne nauczanie, za kilka dni wakacje jednak uczniowie są nadal aktywni i zdobywają wiedzę i kolejne oceny:) Uczniowie Technikum Turystyki na Obszarach Wiejskich w ramach zajęć praktycznych z obsługi klienta opracowali projekt hasła promującego ich przyszłe gospodarstwo agroturystyczne.

Pomimo pandemii ostanie dni czerwca, które są jednocześnie ostatnimi dniami pobytu uczniów III klasy Branżowej Szkoły I Stopnia w szkole były bardzo pracowite. Uczniowie już wcześniej ukończyli kurs na prawo jazdy kat. T i B. Zaznaczmy że szkolenie to jest bezpłatne. Ostatnio mechanicy zdobyli kolejne uprawnienia - operatora kombajnu zbożowego.
Kursanci przeszli szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, dotyczące budowy i eksploatacji kombajnu, oczywiście oraz szkolenie z jazdy kombajnem. Wszyscy sobie poradzili i ukończyli kurs ale pamiętajmy, że kombajn to jeden z największych gabarytowo pojazdów używanych w rolnictwie..

Po zakończeniu szkolenia przyszedł długo oczekiwany dzień egzaminu. Trzyetapowy egzamin: test teoretyczny, część praktyczna sprawdzająca wiedzę z zakresu obsługi oraz sprawdzian z kierowania i jazdy kombajnem wyłonił nowych kombajnistów. Wszyscy uczniowie zaliczyli egzamin pozytywnie. Gratulujemy!!!!!
A przed naszymi kombajnistami już ...tylko....żniwa i...czekające ich....pola malowane zbożem rozmaitem, wyzłacane pszenicą, posrebrzane żytem.👍👍👍👍
Zapraszamy wszystkich absolwentów Szkoły Podstawowej, którzy chcą zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdami potrzebnymi w gospodarstwie do nauki w Branżowej Szkole I stopnia oraz w Technikum.

Nauczanie zdalne trwa i wszyscy uczniowie dzielnie pracują 😃😀🤣 Uczniowie Technikum Architektury oprócz tradycyjnych wypracowań, zadań matematycznych, fizycznych itd muszą także wykonać wiele rysunków . Przedstawiamy Wam niektóre tylko prace naszych " pierwszaków" 🙂🙃❤💚

Ranking

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego