Harmonogram godzin dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
L.p. | Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | godziny |
1 | Ampuła Agnieszka | czwartek | 09:15:10:15 |
2 | Bielacki Grzegorz | wtorek | 13:00-14:00 |
3 | Brun Marcin | piątek | 7:00-8:00 |
4 | Brzozowska Beata | wtorek | 13:00-14:00 |
5 | Brzozowska Joanna | czwartek | 12:00-13:00 |
6 | Cyranowicz Lidia | x | |
7 | Dębek Michał | poniedziałek | 08:00-9:00 |
8 | Dublewska Renata | wtorek | 9:25-10:25 |
9 | Durzyńska Elżbieta | wtorek | 14:00-15:00 |
10 | Durzyński Roman | czwartek | 09:30-10:30 |
11 | Falęcka Małgorzata | x | |
12 | Gąsiorowska Wiesława | x | |
13 | Głaszczka Izabela | środa | 12:10-13:10 |
14 | Głuszniewska Hanna | poniedziałek | 09:25-10:30 |
15 | Gocejna Katarzyna | środa | 13:00-14:00 |
16 | Gregorowicz Małgorzata | czwartek | 10:15-11:15 |
17 | Gulczyński Igor | poniedziałek | 14:30-15:30 |
18 | Gutkowski Adrian | czwartek | 13:00-14:00 |
19 | Jakubiak Piotr | czwartek | 07:30-08:30 |
20 | Jaroszewski Krzysztof | czwartek | 11:15-12:15 |
21 | Jaskułowska Lidia | wtorek | 11:15-12:15 |
22 | Juruś Marta | poniedziałek | 07:45-08:45 |
23 | Kacprzak Katarzyna | czwartek | 07:30-08:30 |
24 | Kacprzak Krzysztof | wtorek | 6:50-07:50 |
25 | Kamińska Dorota | x | |
26 | Kamińska Natalia | x | |
27 | Kijewska Agnieszka | czwartek | 11:20-12:20 |
28 | Kołodzińska Elzbieta | poniedziałek | 14:30-15:30 |
29 | Kołodziński Marcin | x | |
30 | Kosior Danuta | piątek | 09:30-10:30 |
31 | Kowalska Beata | x | |
32 | Kozłowska Beata | czwartek | 10:15-11:15 |
33 | Krajewska-Sangha Renata | czwartek | 10:15-11:15 |
34 | Kuklak Katarzyna | czwartek | 10:30-11:30 |
35 | Kurbanow Andrzej | wtorek | 10:15-11:15 |
36 | Kwasiborski Cezary | poniedziałek | 07:35-8:35 |
37 | Leśniewski Aleksander | wtorek | 13:50-14:50 |
38 | Łaskarzewski Włodzimierz | poniedziałek | 13:50-14:20 |
39 | Łukasiewicz Adam | wtorek | 6:50-07:50 |
40 | Matejski Tadeusz | środa | 08:30-9:30 |
41 | Nadratowska Hanna | wtorek | 11:15-12:15 |
42 | Napiwodzka Ewa | poniedziałek | 11:15-12:15 |
43 | Oleksiak Anna | wtorek | 09:30-10:30 |
44 | Olszewska Bronisława | środa | 14:40-15:40 |
45 | Pajor-Wesołowska Patrycja | piątek | 11:25:12:25 |
46 | Paradowska Agata | czwartek | 06:50-07:50 |
47 | Perzanowski Marek | czwartek | 6:50-07:50 |
48 | Podgórski Zdzisław | czwartek | 07:35-08:35 |
49 | Przyborowski Dariusz | środa | 10:15-11:15 |
50 | Rokicki Tomasz | czwartek | 10:30-11:15 |
51 | Rutkowska-Kałwa Wanda | środa | 16:00-17:00 |
52 | Rutkowski Marek | piątek | 14:40-15:40 |
53 | Siembor Michał | x | |
54 | Sobieraj Janina | x | |
55 | Stankowska Klaudia | czwartek/ piątek | 11:30-12:00/ 10:30-11:00 |
56 | Strusiński Krzysztof | poniedziałek | 12:15-13:15 |
57 | Szostak Piotr | piątek | 08:00-9:00 |
58 | Tuchewicz Paweł | piątek | 11:15-12:15 |
59 | Wilkowska Ewa | poniedziałek | 10:25-11:25 |
60 | Wiśniewska Agnieszka | wtorek | 10:15-11:15 |
61 | Wiśniewski Krzysztof | wtorek | 10:15:11:15 |
62 | Wiśniewski Leszek | piątek | 16:00-17:00 |
63 | Wnuk Michał | piątek | 10:15-11:15 |
64 | Wojda Agnieszka | wtorek | 10:15-11:15 |
65 | Zbrzezna Anna | piątek | 11:15-12:15 |
66 | Żbikowska Grażyna | x | |
67 | Żurawski Arkadiusz | wtorek | 14:40-15:40 |