ZSCKR w Gołotczyźnie

Nauczyciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie

Marek Rutkowski – Dyrektor Szkoły

Elżbieta Kołodzińska – Wicedyrektor

Igor Gulczyński – Kierownik Praktycznej nauki zawodu

  • Elżbieta Durzyńska – Kierownik internatu
  • Agnieszka Ampuła – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Dorota Brudzikowska – Nauczyciel muzyki
  • Marcin Brun – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Beata Brzozowska – Bibliotekarz, nauczyciel geografii
  • Andrzej Brzozowski – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Joanna Brzozowska – Wychowawca w internacie
  • Lidia Cyranowicz – bibliotekarz
  • Łukasz Danielak – Wychowawca w internacie
  • Renata Dublewska – Nauczyciel języka niemieckiego
  • Roman Durzyński – Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i przedmiotów zawodowych
  • Paweł Falęcki – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Wiesława Gąsiorowska – Nauczyciel języka polskiego
  • Hanna Głuszniewska – Nauczyciel biologii i przedmiotów zawodowych
  • Izabela Głaszczka – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Małgorzata Gregorowicz – Nauczyciel języka angielskiego
  • Adrian Gutkowski – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Piotr Jakubiak – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • ks. Krzysztof Jaroszewski – Nauczyciel religii
  • Marta Juruś – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Katarzyna Kacprzak – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • dr Krzysztof Kacprzak – Nauczyciel historii i WOS-u
  • Dorota Kamińska – Nauczyciel przedmiotów zawodowych, nauczyciel chemii
  • Katarzyna Kuklak – Nauczyciel matematyki i fizyki
  • Wanda Rutkowska – Kałwa – Wychowawca w internacie
  • Danuta Kosior – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Beata Kozłowska – Nauczyciel matematyki i fizyki
  • Katarzyna Kucharska – psycholog
  • Elżbieta Kuczyńska – logopeda, wychowawca w internacie
  • Andrzej Kurbanow – Nauczyciel języka angielskiego
  • Cezary Kwasiborski – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Aleksander Leśniewski – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Adam Łukasiewicz – Nauczyciel matematyki
  • Tadeusz Matejski – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Hanna Nadratowska – Nauczyciel języka angielskiego
  • Ewa Napiwodzka – Nauczyciel języka niemieckiego
  • ks. Wojciech Nikodymczuk – Nauczyciel religii
  • Anna Oleksiak – Nauczyciel wychowania fizycznego
  • Bronisława Olszewska – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Patrycja Pajor – Wesołowska – Nauczyciel języka polskiego
  • Zdzisław Podgórski – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Dariusz Przyborowski – Nauczyciel wychowania fizycznego
  • Katarzyna Rawa-Niewczas – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Krzysztof Strusiński – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Klaudia Stankowska – Nauczyciel religii
  • Natalia Szcześniak – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Małgorzata Terlikowska – Nauczyciel chemii i przedmiotów zawodowych
  • Marlena Tomaszewska – nauczyciel wspomagający
  • Paweł Tuchewicz – Nauczyciel wychowania fizycznego
  • Barbara Ulanowska – pedagog
  • Ewa Wilkowska – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Krzysztof Wiśniewski – Wychowawca w internacie
  • Michał Wnuk – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Agnieszka Wojda – Nauczyciel Podstaw przedsiębiorczości
  • Anna Zbrzezna – Nauczyciel języka angielskiego i przedmiotów zawodowych
  • Grażyna Żbikowska – Nauczyciel przedmiotów zawodowych
  • Arkadiusz Żurawski – Nauczyciel informatyki

Pracownicy administracji

  • Grażyna Łuczkowska – główny księgowy
  • Wiesław Jaźwiński – kierownik gospodarczy
  • Tomasz Sobieraj – kierownik gospodarstwa
  • Aldona Ostaszewska – sekretarz szkoły
  • Marzena Opolska – specjalista ds. płac
  • Marta Markowska – intendent
  • Martyna Gąska – referent
  • Ewa Kołakowska – referent
  • Karolina Mroczek – referent
  • Anita Olszewska – referent
Facebook
YouTube
Skip to content